Bisdom Gent

Basisonderwijs

Myriam De Backer

Hulstendreef 8
9111 Belsele
0495/ 57 51 40
myriam.de.backer@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Gent, Melle, Merelbeke, Maldegem, Sint-Laureins, Eeklo, Kaprijke, Assenede, Zomergem, Waarschoot, Lovendegem, Evergem, Knesselare, Aalter, Nevele, Deinze, Sint-Martens-Latem, De Pinte, Nazareth

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 22 - 23 - 24
Bernadette Wittoek

Oude Gentbaan 233 A
9300 Aalst
0487/ 17 97 39
bernadette.wittoek@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Laarne, Wetteren, Oosterzele, Aalst, Lede, Wichelen, Destelbergen, Zottegem, Sint-Lievens-Houtem, Erpe, Herzele

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 19
Chrétien Vermachelen

Filip de Pillecijnlaan 11
9220 Hamme
0476/ 55 49 27
chretien.vermachelen@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Zwijndrecht, Hamme, Kruibeke, Temse, Waasmunster, Sint-Niklaas, Beveren, Sint-Gillis-Waas, Stekene, Berlare, Zele, Dendermonde, Lebbeke, Buggenhout , Zelzate, Wachtebeke, Moerbeke, Lochristi, Lokeren

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 17 - 18
Katrien Tonnard

Inspecteur- adviseur coördinator

Wisselmaat 1
9520 Bavegem (Sint-Lievens-Houtem)
0474/ 58 38 65
katrien.tonnard@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Zulte, Kruishoutem, Zingem, Gavere, Wortegem-Petegem, Oudenaarde, Zwalm, Kluisbergen, Maarkedal, Horebeke, Ronse, Brakel, Mere, Haaltert, Denderleeuw, Ninove, Geraardsbergen

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 20 - 21

Secundair Onderwijs

Gertjan Monteyne

Inspecteur-adviseur r.-k. godsdienst Bisdom Gent

Akkerstraat 53
8310 St Kruis Brugge
0472/ 21 10 14 (gsm)
gertjan.monteyne@rkg.vlaanderen

In het vrij gesubsidieerd katholiek gewoon en buitengewoon secundair onderwijs:

  • SGKSO Edith Stein (Gent-centrum)
  • SGKSO Ideaal
  • SGKSO KOM
  • SGKSO Stroming (Gent-Noord)

In het officieel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs (gemeentelijk -, provinciaal -, gemeenschaps – en vrij niet-confessioneel):

  • Gentse scholengemeenschappen (scholengroep 22 + Stedelijk onderwijs Artevelde)
  • Scholen in het Meetjesland (scholengroep 23: Eeklo, Maldegem, Zelzate)
  • Aalter-Deinze (scholengroep 24)
  • De officiële of vrije-niet confessionele scholen die niet tot deze scholengemeenschappen behoren maar wel in deze regio’s liggen: Wagenschot-Eke, Egmont en Hoorn-Gavere
Veronique Malfrere

Inspecteur-adviseur r.-k. godsdienst Bisdom Gent

Beekstraatdries 52
9030 Mariakerke
0475/49.28.59 (gsm)
09/236.11.36
veronique.malfrere@rkg.vlaanderen

In het vrij gesubsidieerd katholiek gewoon en buitengewoon secundair onderwijs:

  • SGKSO Stroming (Gent-Noord), SGKSO Edith Stein (Gent-centrum), SGKSO De Bron (Gent-Zuid), SGKSO Aalter-Deinze, SGKSO Vlaamse Ardennen, SGKSO Emmaüs, SGKSO Geraardsbergen, SGKSO Wetteren-Lede, SGKSO Eureka (Buggenhout-Dendermonde), SGKSO Scholen aan de Durme, SGKSO Sint-Nicolaas, SGKSO Beveren-Bazel

In het officieel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs (gemeentelijk -, provinciaal -, gemeenschaps – en vrij niet-confessioneel):

  • Scholen van de scholengemeenschappen van Waasland (scholengroep 17), Wetteren-Lokeren-Moerbeke + Dendermonde-Hamme (scholengroep 18), Geraardsbergen, Brakel, Herzele, Zottegem (scholengroep 20), Oudenaarde-Ronse (scholengroep 21), Aalter-Deinze (scholengroep 24). De officiële of vrije-niet confessionele scholen die niet tot deze scholengemeenschappen behoren maar wel in deze regio’s liggen: Blijdorp Buggenhout, Spectrum Buggenhout, GTI-Beveren, KTA Zwijndrecht, Wagenschot-Eke, Egmont en Hoorn-Gavere , Heynsdaele-Ronse