Onderwijsinspecteurs

Naam, e-mail, niveau
Aerts Guido
(bao)
Alleman Geert
(bao)
Ameye Yvan
(bao)
Baert Karl
(bao)
Baude Wim
(so - vakgroep buso)
Bevers Pieter
(CLB)
Biltereyst Veronique
(bao)
Boermans Yves
(so - vwo - economie / handel)
Boets Ilse
(bao)
Bontens Lou
(so - vakgroep buso)
Bosmans Hilde
(bao)
Brys Ann
(bao)
Chlarie Mathias
(bao)
Claes Lieve
(so - buso - personenzorg)
Coopman Béatrice
(bao)
Criel Liesbet
(bao)

Naar boven

Naam, e-mail, niveau
De Baene Koen
(bao)
De Bie Bart
(bao)
De Bie Frans
(bao)
De Bleser Johan
(bao)
De Boe Ward
(bao)
De Bolle Elke
(so - vakgroep buso)
De Bou Erik
(so - wetenschappen / land- en tuinbouw / aardrijkskunde)
De Clerck Peter
(bao)
De Herdt Willy
(bao)
De Keukelaere Sylvie
(so - vwo - zachte sector / lichaamsverzorging)
De Keyser Elly
(so - buso - harde sector / techniek / hout/ bouw)
De Lee Ludo
(bao)
De Merlier Annemie
(so - klassieke talen / OKAN)
De Moor Erwin
(bao)
De Niel Heidi
(so - vwo - project algemene vakken / aanvullende algemene vorming / NT2 / OKAN)
De Paepe Tom
(so - geschiedenis / project algemene vakken)
De Rijbel Hilde
(so - buso - talen / project algemene vakken)
De Roover Rika
(so - vwo - (specifieke) personenzorg / humane wetenschappen)
De Volder Ilse
(bao)
De Waegemaeker Lies
(so - personenzorg)
De Wiest Wim
(so - talen)
Defraine Bieke
(kennis)
Desmyttere Annemarie
(bao)
Devlieger Mieke
(bao)
D'Heer Marianne
(bao)
Dobbels Marleen
(CLB)
Douvere Olivier
(so - buso -wetenschappen)
Du Pont Chris 
(so - vwo - talen / NT2 / OKAN)

Naar boven

Naam, e-mail, niveau
Foriers Henk
(so - wiskunde)
Geerts Agnes
(so - harde sector / techniek / elektriiteit / mechanica / koeling en warmte)
Gielen Etienne
(so - talen / project algemene vakken / OKAN)
Goossens Griet
(bao)
Haelters Christelle
(bao)
Haenraets Bart
(bao)
Hardeman Lies
(so - vwo - (specifieke) personenzorg / humane wetenschappen)
Heirweg Els
(bao)
Hens Cris
(bao)
Hérie Rieka
(dko - Woord)
Houssiau Katty
(bao)
Huybreghts Erwin
(so - buso - harde sector / auto / koeling en warmte / lassen / maritieme diensten / mechanica-elektriciteit / techniek)
Inghelbrecht Veerle
(CLB)
Janssens Dirk
(bao)
Janssenswillen Paul
(so - geschiedenis - project algemene vakken)
Kums Maaike
(so - vakgroep buso)
Lamberts Eddy
(bao)
Lamote Bart
(so - talen / OKAN)
Lamote Johan
(bao)
Lecoq Barbara
(bao)
Lemmens Paul
(bao)
Ligneel Pedro
(so - harde sector / techniek / mechanica / elektriciteit)
Luyckx Wendy
(so - wiskunde)

Naar boven

Naam, e-mail, niveau
Maenhout Kurt
(bao)
Maes Alex
(so - harde sector / techniek / bouw / hout)
Malfait Gino
(so - dko - culturele expressie - muziek)
Maricou Hans
(so - aardrijkskunde)
Marynissen Michel
(bao)
Matthijs Lucrèce
(bao)
Meeusen Annemie
(so - personenzorg - HBO5 VK)
Mertens Els
(so - vwo - project algemene vakken / aanvullende algemene vorming / NT2 / talen / OKAN)
Mestdagh Jan
(bao)
Moelants Cathy
(so - vakgroep buso)
Nivelle Miet
(bao)
Ocket Ingrid
(bao)
Oorts Jacqueline
(bao)
Panhuysen Jan
(bao)
Pasture Stefan
(bao)
Pauwels Lizzy
(dko - beeldende kunsten)
Petry Katja
(kennis)
Pisman Kathleen
(bao)
Polfliet Geert
(so - buso - talen / project algemene vakken / OKAN)
Pollier Vera
(bao)
Ponet Luc
(dko - Muziek)
Potloot Christian
(so - harde sector / techniek / mechanica / elektriciteit)
Pottier Ludo
(so - economie / handel)
Quix Hilde
(dko - dans)
Reyniers Hilde
(bao)
Roggeman Katleen
(so - talen)
Römers Peter
(so - harde sector / techniek / bouw / hout)
Roodhooft Helmut
(bao)
Roose Hilde
(bao)

Naar boven

Naam, e-mail, niveau
Saubain Serge
(so - economie / handel)
Schelfhout Ann
(bao)
Schoofs Hilde
(bao)
Selderslaghs Bob
(dko - woordkunst, drama)
Seynhaeve Tom
(bao)
Simoens Elise
(dko)
Smeulders Marc
(so - vwo - harde sector / techniek / auto / koeling en warmte / lassen / maritieme diensten / mechanica-elektriciteit)
Speltincx Jan
(bao - bubao)
Staelens Elke
(bao)
Stijnen Jo
(dko - muziek)
Synaeve Immanuel
(so - talen / OKAN)
Tabruyn Bart
(so - vakgroep buso)
Tallieu Fannie
(so - vwo - ICT / informatica / wiskunde)
Tallir Isabel
(so - dko - lichamelijke opvoeding / dans)
Teerlinck Marian
(bao)
Thiels Frieda
(bao)
Timmers Vera
(so - vwo - zachte sector / mode)

Naar boven

Naam, e-mail, niveau
Van Belle Mieke
(bao)
Van Cauter Ingrid
(so - vwo - zachte sector / horeca)
Van den Bossche Dirk
(bao)
Van den Broucke Darline
(bao)
Van den Hout Ingrid
(bao)
Jurn Van den Meerssche
(bao)
Van Eeckhout Jan
(bao)
Van Hoeylandt Lieve
(bubao)
Van Houte Hilde
(so - wetenschappen / project algemene vakken)
Van Moorleghem Yves
(bao)
Van Nieuwenhuyze Erik
(so - aardrijkskunde / natuurwetenschappen)
Van Nooten Joyce
(bao)
Van Peel Ingrid
(bao)
Van Raemdonck Els
(so - vwo - talen / OKAN)
Van Ransbeeck Veerle
(bao)
Van Rie Trui
(so - vakgroep LO, PO, MO, geschiedenis, humane wetenschappen)
Vananroye Ann
(bao)
Vande Moortele Myriam
(bao)
Vanderheyde Vinciane
(so - vakgroep talen)
Vanderlocht Hilde
(bao)
Vandervee Regine
(CLB)
Vanpoucke Christa
(so - buso - wiskunde / project algemene vakken)
Ver Eecke Els
(bao)
Vergauwen Goedele
(so - vwo - (specifieke) personenzorg / humane wetenschappen)
Verhaegen Gerd
(so - economie / handel)
Verhelst Greet
(so - wiskunde)
Verheyden Lieve
(bao)
Vermeire Els
(Inspecteur Europese scholen)
Verreycken Wim
(so - wetenschappen)
Vonderlynck Veerle
(so - buso - lichamelijke opvoeding / project algemene vakken)
Vranken Martine
(so)
Vromant David
(so - vwo - ICT / informatica / wiskunde)
Willems Leen
(bao)
Windels Bart
(so - buso - wiskunde)
Wittevrongel Jean-Luc
(so - vwo - dko - audiovisuele en beeldende kunsten / grafische technieken)
Zaman Martine
(so - personenzorg / horeca)

Naar boven